177 PLN • 100% Rocket Whey 2270g - Rocket_Nutrition - opis
Szybka i pewna wysyłka
Wysoka jakość
Specjalne promocje
100% Rocket Whey
Rocket Nutrition

100% Rocket Whey

Najciekawsza opinia:

“Bardzo dobrze skomponowany skład, świetna wersja smakowa. Bardzo przyjemny zapach, minimum piany. Czuć wysoką jakość. Bardzo polecam“.

100% Rocket Whey
199,00 159,99
2473 Tylu klientów Rocket Nutrition stosuje ten produkt
24 h Maksymalny czas wysyłki
Synteza białek mięśniowych

Spożycie odżywki białkowej jest silnym impulsem dla organizmu do zwiększenia syntezy białek mięśniowych. Jest to możliwe dzięki wysokiej zawartości niezbędnych aminokwasów, które wykorzystywane są przez tkankę mięśniową jako materiał budulcowy i źródło energii. Proces ten jest nasilony także po ukończonym treningu siłowym, jednak połączenie odżywki i pracy mięśniowej owocuje efektem synergistycznym. Rocket Whey w unikalny sposób wspomaga regenerację potreningową, wynosząc syntezę białek mięśniowych do wartości szczytowych.

Suplementy stosowane przez
Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata
Przewaga i korzyści
Rocket Mass

Wysoka przyswajalność
i bioretencja

Składniki najwyższej
jakości

Przebadany
laboratoryjnie

Profesjonalnie
opracowana formuła

Polecany przez profesjonalistów
Marek
Ledwochowski
Trener personalny, instruktor kulturystyki i fitnessu
Michał
Kaleta
Trener personalny
Konrad
Joachimowicz
V-ce mistrz świata ARNOLD SPORTS FESTIVAL
Patryk
Walczuk
Zawodnik IFBB sportów sylwetkowych
Wzrost siły

Regularne spożycie odżywki białkowej, dzięki pobudzeniu komórek mięśniowych do wzrostu, jest czynnikiem stymulującym rozwój cech motorycznych, w tym szczególnie siły i dynamiki. Włókna mięśniowe zyskują zdolność do generowania większego napięcia mechanicznego, dzięki czemu dochodzi do progresywnego zwiększania obciążeń treningowych. Badanie przeprowadzone w 2016 roku na Uniwersytecie w Illinois pokazuje, że spożywanie odżywki białkowej i systematyczne treningi siłowe pozwalają na prawie dwukrotny wzrost siły tylko w ciągu 16 tygodni!

Wysoka wartość biologiczna

Rocket Whey to szczególnie skuteczna odżywka charakteryzująca się wysoką wartością biologiczną. Ten wskaźnik osiąga możliwy limit przy odżywce białkowej i gwarantuje maksymalizację przyswajania aminokwasów zawartych w odżywce. Pod tym względem odżywka wypada znacznie lepiej niż naturalne źródła białka (nawet mięso lub jaja), co czyni z niej wyjątkowo skuteczne narzędzie do budowania własnej sylwetki.

Dlaczego Rocket Nutrition

Rocket Nutrition to odżywki najwyższej jakości. Każdy produkt został poddany szczegółowym badaniom analitycznym. Zaawansowane formuły, optymalne proporcje, olbrzymie doświadczenie. Wyprodukowane przez najlepszych specjalistów dbających o każdy szczegół. Wszystko to składa się na rewolucyjną całość stworzoną z myślą o perfekcji. Produkty Rocket Nutrition stosują najlepsi sportowcy i trenerzy w całej Europie.

Składniki