87 PLN • Rocket Mass 2000g - Rocket_Nutrition - opis
Szybka i pewna wysyłka
Wysoka jakość
Specjalne promocje
Rocket Mass
Rocket Nutrition

Rocket Mass

Najciekawsza opinia:

“Od zawsze miałem problemy z tym, aby nabrać dodatkowych kilogramów. Diety, różne rodzaje treningów, na nic się zdawały. Próbowałem drogich gainerów, odżywek przedtreningowych, jednak niewiele to pomagało. Niska waga, jak była tak i się trzymała. Stosuję Rocket Mass od 2 tygodni i jestem w ciężkim szoku, udało mi się przytyć 2 kg, co w moim przypadku, jest prze świetnym wynikiem“.

Rocket Mass
139,00 109,00
2449 Tylu klientów Rocket Nutrition stosuje ten produkt
24 h Maksymalny czas wysyłki
Masywne przyrosty mięśni

Najskuteczniejsza broń w walce o dodatkowe kilogramy masy mięśniowej! Rocket Mass to źródło wysokiej jakości węglowodanów i białka, dzięki którym idealnie nadaje się jako uzupełnienie diety sportowca starającego się jakościowo zwiększyć masę ciała. Randomizowane badania kliniczne pokazują, że takie połączenie prowadzi do ewidentnych przyrostów mięśniowych, szczególnie kiedy zestawione jest ze zdrową dietą i strukturyzowanym planem treningowym.

Suplementy stosowane przez
Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata
Przewaga i korzyści
Rocket Mass

Wysoka przyswajalność
i bioretencja

Składniki najwyższej
jakości

Przebadany
laboratoryjnie

Profesjonalnie
opracowana formuła

Polecany przez profesjonalistów
Marek
Ledwochowski
Trener personalny, instruktor kulturystyki i fitnessu
Michał
Kaleta
Trener personalny
Konrad
Joachimowicz
V-ce mistrz świata ARNOLD SPORTS FESTIVAL
Patryk
Walczuk
Zawodnik IFBB sportów sylwetkowych
Gwałtowna resynteza glikogenu

Rocket Mass to środek priorytetowo ukierunkowany na rozwój masy mięśniowej, który posiada jednak wiele innych korzyści. Wśród nich najważniejszą jest gwałtowne uzupełnianie zapasów energetycznych składowanych w mięśniach pod postacią glikogenu. Zawarte w odżywce szybko wchłaniane węglowodany w połączeniu z wydajnym białkiem prowadzą do wyjątkowo sprawnego odbudowania łańcuchów węglowodanowych, z jakich zbudowany jest glikogen. W rezultacie treningi wykonywane w okresie suplementacji stają się intensywniejsze i rzadziej pojawia się uczucie wyczerpania.

Wyrzut anabolicznych hormonów

Odżywka Rocket Mass to rewolucyjne połączenie dwóch makroskładników optymalnie wpływających na procesy anaboliczne w organizmie. Połączenie białka i węglowodanów w proporcjach Rocket Mass pozwala na maksymalizację wyrzutu hormonów anabolicznych, w tym szczególnie insuliny. Głównym inicjatorem sekrecji insuliny są węglowodany, jednak w każdej porcji odżywki można znaleźć także dodatek białka o wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, w wyniku czego sekrecja insuliny jest niespotykanie wysoka. Zmiany hormonalne obserwowane po wypiciu Rocket Mass tworzą środowisko sprzyjające absorpcji składników odżywczych przez komórki mięśniowe oraz następujący wzrost.

Dlaczego Rocket Nutrition

Rocket Nutrition to odżywki najwyższej jakości. Każdy produkt został poddany szczegółowym badaniom analitycznym. Zaawansowane formuły, optymalne proporcje, olbrzymie doświadczenie. Wyprodukowane przez najlepszych specjalistów dbających o każdy szczegół. Wszystko to składa się na rewolucyjną całość stworzoną z myślą o perfekcji. Produkty Rocket Nutrition stosują najlepsi sportowcy i trenerzy w całej Europie.

Składniki