59 PLN • Rocket Creatine 500g - Rocket_Nutrition - opis
Szybka i pewna wysyłka
Wysoka jakość
Specjalne promocje
Rocket Creatine
Rocket Nutrition

Rocket Creatine

Najciekawsza opinia:

“Rewelacyjna realizacja zamówienia, błyskawiczna przesyłka. Towar świetnie zabezpieczony. Koszulka, którą otrzymałem do zamówienia wygląda MEGA. Co do Kreatyny, to świetna rozpuszczalność, a już po kilku dniach czuć fajne „nabicie” mięśni“.

Rocket Creatine
159,00 115,00
2451 Tylu klientów Rocket Nutrition stosuje ten produkt
24 h Maksymalny czas wysyłki
Wzrost masy i siły

Kreatyna to legendarny suplement słynący ze swoich właściwości pomocnych w rozwoju siły i masy mięśniowej. Jego efektywność jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, które pokazują, że korzyści z suplementacji mogą dostrzec osoby początkujące, profesjonalni sportowcy, seniorzy oraz każdy, komu zależy na zdrowiu i wysportowanej sylwetce. Badanie opublikowane w 2001 roku w dzienniku „Medicine & Science in Sports & Exercise” pokazało, że suplementacja kreatyną u osób regularnie trenujących siłowo pozwala zbudować ponad 2 razy więcej masy mięśniowej względem osób wykonujących jedynie trening siłowy.

Suplementy stosowane przez
Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata
Przewaga i korzyści
Rocket Creatine

Wysoka przyswajalność
i bioretencja

Składniki najwyższej
jakości

Przebadany
laboratoryjnie

Profesjonalnie
opracowana formuła

Polecany przez profesjonalistów
Marek
Ledwochowski
Trener personalny, instruktor kulturystyki i fitnessu
Michał
Kaleta
Trener personalny
Konrad
Joachimowicz
V-ce mistrz świata ARNOLD SPORTS FESTIVAL
Patryk
Walczuk
Zawodnik IFBB sportów sylwetkowych
Resynteza ATP

Spożywanie kreatyny prowadzi do stopniowego zwiększenia stężenia fosfokreatyny w mięśniach, dzięki czemu możliwa jest poprawa zdolności wysiłkowych. W trakcie treningu nasze mięśnie wykorzystują związek o nazwie adenozynotrójfosforan (ATP) jako główne źródło energii – jego zużywanie prowadzi do stopniowego zmęczenia i zwiększenia stężenia mało efektywnej formy powyższego związku zwanej adenozynodwufosforanem (ADP). Fosfokreatyna znajdująca się w mięśniach jest w stanie przekazać resztę fosforanową do ADP, powodując powtórnie jego przekształcenie do ATP, i przywrócić mięśnie do pełni sił.

Wysoka absorpcja

Rocket Creatine zawiera w składzie najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny, dzięki czemu cechuje się bardzo wysokim stopniem absorpcji. Ta przełomowa formuła kreatyny wykazuje wysoką odporność na środowisko kwasowe żołądka, dzięki czemu 100% spożytej kreatyny trafia do mięśni. Badania naukowe wskazują, że mikronizowana kreatyna pozwala nie tylko na kompletną absorpcję, ale także wyjątkowo szybko wypełnia komórki mięśniowe, gwarantując najlepsze możliwe wyniki.

Dlaczego Rocket Nutrition

Rocket Nutrition to odżywki najwyższej jakości. Każdy produkt został poddany szczegółowym badaniom analitycznym. Zaawansowane formuły, optymalne proporcje, olbrzymie doświadczenie. Wyprodukowane przez najlepszych specjalistów dbających o każdy szczegół. Wszystko to składa się na rewolucyjną całość stworzoną z myślą o perfekcji. Produkty Rocket Nutrition stosują najlepsi sportowcy i trenerzy w całej Europie.

Składniki