89 PLN • Rocket BCAA 500g - Rocket_Nutrition - opis
Szybka i pewna wysyłka
Wysoka jakość
Specjalne promocje
Rocket BCAA
Rocket Nutrition

Rocket BCAA

Najciekawsza opinia:

“Jestem bardzo szczerze zaskoczony i to w dodatku bardzo pozytywnie. Smak jak i rozpuszczalność na rewelacyjnym poziomie a dodatek Różeńca Górskiego naprawdę daje fajnego kopa energetycznego i doskonale orzeźwia“.

Rocket BCAA
99,00
2449 Tylu klientów Rocket Nutrition stosuje ten produkt
24 h Maksymalny czas wysyłki
Rozrost tkanki mięśniowej

Rocket BCAA jest bogaty szczególnie w jeden z trzech aminokwasów rozgałęzionych – leucynę. Jest to unikalny składnik pożywienia, który posiada zdolność stymulacji syntezy białek mięśniowych, czyli procesów prowadzących ostatecznie do rozrostu tkanki. BCAA odpowiadają jednocześnie za stymulację syntezy białek mięśniowych oraz są wykorzystywane jako cegiełki potrzebne do przeprowadzenia tego procesu.

Suplementy stosowane przez
Mistrzów Olimpijskich i Mistrzów Świata
Przewaga i korzyści
Rocket BCAA

Wysoka przyswajalność
i bioretencja

Składniki najwyższej
jakości

Przebadany
laboratoryjnie

Profesjonalnie
opracowana formuła

Polecany przez profesjonalistów
Marek
Ledwochowski
Trener personalny, instruktor kulturystyki i fitnessu
Michał
Kaleta
Trener personalny
Konrad
Joachimowicz
V-ce mistrz świata ARNOLD SPORTS FESTIVAL
Patryk
Walczuk
Zawodnik IFBB sportów sylwetkowych
Nowe rekordy siłowe

Regularne spożycie BCAA przyczynia się do proliferacji komórek mięśniowych, prowadząc do stopniowego rozwoju siły i dynamiki. Aminokwasy rozgałęzione są wykorzystywane w mięśniach jako źródło energii. Wzrost wydatku energetycznego, na przykład w trakcie treningu, powoduje przyśpieszoną absorpcję BCAA i tlenu, a następnie wykorzystanie ich do produkcji energii. Jedynie aminokwasy zaliczane do grona rozgałęzionych stanowią źródło energii wyłącznie dla tkanki mięśniowej.

Wzrost insulinowrażliwości

Izoleucyna, jeden z aminokwasów rozgałęzionych wchodzących w skład BCAA, posiada zdolność translokacji białek transportowych GLUT4, które odpowiadają za absorpcję cząsteczek glukozy do wnętrza komórek mięśniowych. Dzięki temu spożycie BCAA prowadzi do poprawy wrażliwości komórek na hormon insulinę, obniża stężenie cukru we krwi oraz wspomaga uzupełnianie zapasów energii w komórkach mięśniowych.

Dlaczego Rocket Nutrition

Rocket Nutrition to odżywki najwyższej jakości. Każdy produkt został poddany szczegółowym badaniom analitycznym. Zaawansowane formuły, optymalne proporcje, olbrzymie doświadczenie. Wyprodukowane przez najlepszych specjalistów dbających o każdy szczegół. Wszystko to składa się na rewolucyjną całość stworzoną z myślą o perfekcji. Produkty Rocket Nutrition stosują najlepsi sportowcy i trenerzy w całej Europie.

Składniki